90 gün iade garantisi

Bamix® 90 Gün Para İade Garantisi Hüküm ve Koşulları

Bu hüküm ve koşulların, yasal garanti hakları veya üretici garantisi kapsamındaki haklar gibi herhangi bir devlet yasası üzerinde etkisi olmadığını lütfen göz önünde bulundurun.

Bamix®  90 Gün Para İade Garantisine katılmak için aşağıdaki şartları peşinen kabul etmeniz gerekir:

 1. Tüketicinin, Bamix® blender modellerinden birini 01.01.2023 ve 31.03.2023 tarihleri arasında satın almış olması gerekir.
 2. Tüketicinin ürünü deneme süresi 90 gündür. Tüketiciler, üründen memnun kalmazsa bu süre içerisinde ürünü iade etmek için e-posta veya ücretsiz 444 22 09 hattımız üzerinden müşteri hizmetleri merkezimize ulaşabilirler.
 3. Tüketicinin, ödeme belgesinin taranmış versiyonunu (veya net bir fotoğrafını) e-posta veya mesaj ile göndermesi gerekir.
 4. Ödeme belgesi geçerli kabul edilirse tüketici hizmetleri merkezimiz ürünün teslim alınmasını planlayacaktır. Tüketicilerin ürünü Bamix® teslim etmesi için en fazla 10 iş günü süresi vardır.
 5. Para iadesi ancak Bamix® servisi blender ve orijinal faturayı aldıktan ve bunları kontrol ettikten sonra gerçekleştirilir.
  Blender, orijinal ambalajında ve içerikleriyle iade edilmelidir. Blenderin temiz olduğundan ve içerisinde hiç yiyecek olmadığından emin olun. İadeler ürün kutularıyla yapılmalıdır. Kutusuz iade alınamamaktadır.
  Para iadesi yalnızca, Bamix® servisinin görüşüne göre, blender tüketici tarafından kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde kullanıldığı durumlarda geçerlidir. İade kapsamı çalışır durumda olan ürünler için geçerlidir. Eksik aksesuar, ürünün çalışmaması, teknik arıza vb. nedenlerle yapılan iadeler memnuniyet garantisi kapsamına girmez.
 1. Para iadesi tutarı, satın alma faturasında belirtilen blender satın alma fiyatına göre gerçekleştirilir.
 2. Para iadesinin belirtilen banka hesabına yatması 10 gün sürebilir.
 3. Haricen satın alınan aksesuarlar ve mutfak yardımcıları bu kampanyaya dahil değildir.
 1. iadeler gerçek kişiler tarafından yapılan alımlar için geçerli olup şirketler tarafından yapılacak iadeler ürünün satın alındığı yerin ürün geri alma koşulları dikkate alınarak iade faturası düzenlenmesi şeklinde yapılacaktır.