Bamix® Türkiye

Sayın Kullanıcı,

1954’ten beri dünyanın en iyi ve en küçük mutfak blenderını İsviçre’de üretiyoruz. Bamix®, el blenderinin mucidi ve müşterilerimize bir ömür boyu mutfakta eşlik etmekten gurur duyuyoruz. Benzeri bir ürün, bu kadar çok uygulamayı tek, yerden tasarruf sağlayan, kullanımı kolay ve temizlemesi kolay tek bir mutfak cihazında birleştirmeyi başaramaz.

Bamix® demek ne demek?

Kalite ve uzun ömür:
Ürünlerimiz %100 İsviçre’de üretilmektedir. Tedarikçilerimizin İsviçre’den olmasına ve tedarik yollarının mümkün olduğunca kısa tutulmasına özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz fabrikamızda elle üretilir ve çeşitli aşamalarda en yüksek kalite için test edilir. Uzun ömürlülüğü ve sürdürülebilir, kaynak tasarrufu sağlayan üretimi garanti eder.

Güç, hassasiyet ve performans:
Bamix®’in kalbi AC motordur. Son derece verimli, benzersiz ve güçlüdür. Bu da, profesyoneller ve şefler için neden tercih edilen bir mutfak blenderı olduğumuzu açıklıyor. Kendi geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz AC motora ömür boyu garanti veriyoruz.

Kullanımda çok yönlülük:
Bamix® sadece bir el blenderi değil, dünyanın en küçük mutfak robotudur. Çeşitli aksesuar ve araçlar, neredeyse her mutfak amacı için kullanılmasını sağlar. Dünyanın her yerinden çok çeşitli tarifler ve uygulamalarla kullanıcılarımıza yeni fikirlerle ilham vermeyi umuyoruz. Büyük bir hayran topluluğumuz var ve Bamix® ailemizin büyümeye devam etmesini sağlamak için dünya çapında onları birbirine bağlamaya devam ediyor.

Mutfak uzmanlığımızı ve yemek zevkimizi keşfedin! Bamix®’inizi uzun yıllar keyifle kullanmanızı dileriz!

Saygılarımla Martin Schmied | CEO

Bamix®

Tarihimiz

1

İsviçreli mühendis Roger Perrinjaquet, tamamen yeni bir mutfak aleti türü icat etti. 6 Mart 1950’de “appareil ménager portatif” [el tipi mutfak aletleri] için patent başvurusunda bulundu. Bu uygulama, dünyanın ilk çubuk karıştırıcısını anlatıyor. Yeni cihaza, Fransızca “battre et mikser” (beat and mix / çırp ve karıştır) kelimesinin kısaltması olan “bamix” adını veriyor.

2

Bay Perrinjaquet, bu yılın sonuna doğru ilk çubuk mikserlerini üreten ESGE’ye patent haklarını satıyor.

3

Bodart BV, tüketici fuarlarında mutfak aletleri satışı konusunda uzmanlaşmıştır (bu fuarlardan 60 tanesini Hollanda’da yapmaktadırlar). Valkenburg/NL’deki küçük bir fuarda deneme satışları yapıyorlar. Sadece çok iyi satış yapmakla kalmıyorlar, aynı zamanda potansiyel müşterileri bu küçük ama pahalı cihazın kullanışlılığına ikna etmenin en etkili yolunun “canlı gösterim” olduğunu fark ediyorlar!

4

ESGE – Glarus’ta İhracat ve Mettlen’de ESGE AG kuruldu.

5

Ticaret şirketi NIPPON ESGE K.K. Japonya’da kurulmuştur.

6

Walter Bodart, İsviçre’deki tesisi ve bamix® ve Zauberstab’ın tüm haklarını satın aldı; Böylece Mettlen’deki ESGE, bamix için tek üretim tesisi olur. Bay Bodart’ın attığı ilk adım, bürokrasi makinelerini iş felsefesine göre azaltmaktır: nicelikten ziyade kalite ve yalnızca tek bir ürüne odaklanma yatıyordu. Bu felsefe bugün hala kullanılmaktadır.

7

Bamix® mutfak robotu piyasaya sürüldü. Bu aksesuar sadece kuru değil aynı zamanda sıvı malzemelerin de öğütülmesini sağlar.

8

Otel mutfaklarında çok uzun süren pratik testlerden sonra, profesyoneller için beklediğimizden daha başarılı bir model olan “Bamix® GASTRO”yu piyasaya sürdük.u.

9

Mr. Eigenmann, faaliyetlerine yeni Mr. bamix® olarak başlar. “Kalite” kelimesini merkeze alan ve tek bir ürüne odaklanan şirket politikası, devamı niteliğindeydi.

10

Bamix® 60. yıl dönümünü basında geniş yer bulan birçok etkinlikle kutluyor.Bamix® 60. yıl dönümünü basında geniş yer bulan birçok etkinlikle kutluyor.

11

Bamix® Academy, Bamix® kullanıcıları için bir aşçılık ve eğitim okulu olarak Mettlen’de kuruldu.

12

Bamix® tüm sosyal medya kanallarında yer almaktadır. Bamix®’i ve inanılmaz çok yönlülüğünü tanıtan video klipleri Facebook, Instagram ve YouTube’da sürekli olarak yayınlıyoruz. Takipçi sayısı günden güne artıyor.

Babyline, Colorline ve Luxuryline gibi yeni ürün grupları Frankfurt’taki “Ambiente” ticaret fuarında başarıyla sergileniyor.

13

Jamie Oliver ve bamix® yemek pişirmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Birinci sınıf uzmanlığı ve doğru yemek tutkusunu birleştiren İsviçreli bamix® ve şef Jamie Oliver, özel bir çubuk blender üretmek için güçlerini birleştirdi.

Jamie şöyle diyor: “Bamix® ile çalışmaktan heyecan duyuyorum. Bu harika alet her zaman evimizin mutfağında ve onu pek çok şey için kullanabiliyorum – soslar, kokulu köri ezmeleri ve keskin pestolar. Minimum telaşla taze, lezzet dolu yiyecekleri şımartmak için harika bir araç – Bamix® farklı bir ligde!”

Babyline, Colorline ve Luxuryline gibi yeni ürün grupları Frankfurt’taki “Ambiente” ticaret fuarında başarıyla sergileniyor.

14

Nisan ayında, Bamix®, motoru için olağanüstü ÖMÜR BOYU GARANTİ sunmaya başladı – Bamix®, yüksek kaliteli %100 İsviçre ürünüdür.

  • Bamix® orijinal ve benzersizdir
  • Bamix® 25 yılı aşkın bir süredir kalite ve dayanıklılık sunan tek markadır.
  • Bamix®, en başından itibaren sürdürülebilirlik fikrini uygular.

Bu gerçekler, Bamix®’in motorda ÖMÜR BOYU GARANTİ vaadini sunabilen tek marka olmasına izin vermenin temelidir.*

*01/2020 sonrası üretim tarihinden sonraki ürünler kapsamaktadır.

Bamix’inizi keyifle kullanmanızı dileriz.